Kampanya Spotu Başlığı
Kampanya eklenecektir.

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

5

Antalya Pimapen insan kaynakları yönetim anlayışı; “Kariyer yapmak isteyen insanların tercih ettiği bir şirket” olma hedefine ulaşmaktır. 

Antalya Pimapen, markasından, hizmet kalitesinden ve müşterilerinin markaya olan güveninden almış olduğu güçle, farklı iş birimlerinin sinerjisini bir araya getirerek, içinde bulunduğu Pvc sektörünün ve Türkiye’nin öncü şirketlerinden biri haline gelmiştir. 

Antalya Pimapen‘de İnsan Kaynakları Grubu, nitelikli insan kaynağıyla çalışanlarının farklı iş birimlerinde etkin bir biçimde yerleşimini ve gelişimini sağlamakta, şirketin vizyonuna (kariyer yapmak isteyen insanların, ilk tercihi olan bir organizasyon) katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

İnsan kaynakları yönetim anlayışı, vizyon ve değerleri doğrultusunda organizasyonunu sürekli geliştirmek, en yüksek standartlardaki etkinliği sağlamak için takımların yetkinliğini artırmak, yetenekli, işe odaklı bireyleri şirket bünyesine almak, geliştirmek ve onları elde tutmaktır. 

Antalya Pimapen‘in hedeflerine ulaşmasını sağlayacak en önemli değer, sahip olduğu “insan kaynağıdır”. Bu nedenle, İnsan Kaynakları Grubunun temel politikası; çalışanların motivasyonunu ve tatminini, yetenekleri doğrultusunda değerlendirilmesini, sürekli geliştirilmesini ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlayacak ortak bir şirket kültürü oluşturmaktır. 

Farklılık Politikası

Farklılık insanın “kendine özgü” olması ile ilgilidir. Antalya Pimapen, bu özelliğin “rekabet” edebilmek için bir “avantaj” olduğuna inanır. Bu nedenle, eşit muamele, eşit fırsatlar ve bireysel gelişime olan inancını gösteren bir ortam oluşturmuştur. Her bir çalışanının kariyer hedeflerine ulaşabilmesi için, “profesyonel anlamda en iyisini yapabileceklerine inanmaları” gerektiğini bilir ve bu çerçevede, onlara ihtiyaçları olan desteği verir. Başarılı bir “takım” oluşturmak amacıyla, farklı özgeçmişlere sahip bireylerin işe alınması, geliştirilmesi, motive edilmesi ve şirkette devamlılıklarının sağlanması için farklılık anlayışının bütün birimlerine yayılması Antalya Pimapen‘in temel önceliğidir. 

Çalışan Sağlığı ve İş Güvenliği Politikası

Çalışan sağlığı ve iş güvenliği politikası, iş yerlerinde etkin, dinamik ve sürekli gelişen bir sağlık ve güvenlik “sistemi” kurmak, çalışanların sağlık ve güvenliklerini en üst düzeyde tutarken, şirketin varlığını da korumak, çevre sağlığına zarar vermemek, yasaların ön gördüğü kuralları eksiksiz olarak uygulamaktır.